#
TR EN
search icon

Electrolux Professional, şimdi her zamankinden daha fazla, OnE Güvenilir İş Ortağınızdır

Dünyamız değişti ve bunun müşterilerimizin birçoğu üzerinde çok büyük etkisinin olduğunu biliyoruz. Bu belirsiz zamanlarda, Electrolux Professional sizin için burada.

Electrolux Professional, sektörde müşterilerimize yiyecek, içecek ve çamaşırhane ekipmanları sağlayan bir dünya lideridir. Global konaklama ve çamaşırhane profesyonelleri topluluğunun bir üyesi olarak, bu eşi görülmemiş zamanda sizi desteklemekten gurur duyuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını korumak amacı ile bu belirsiz durumu yönetmek için büyük çaba harcadığımızdan ve kaynak koyduğumuzdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimiz için iş sürekliliğini sağlamak amacı ile aşağıdaki maddeleri içeren önlemleri aldık:

  • Envanter planlama ve yönetimi, tedarik zinciri aksaklıklarını azaltmak için ayarlandı.
  • Müşterilerimize yakın ve sevkiyata hazır ürünler sağlamak için büyük depolarda stok seviyeleri arttırıldı ve lokal depolara dağıtıldı.
  • “Two Pair of Eyes” – “İki Çift Göz” – müşterilerimizi güvende tutmak ve hizmet kesintilerini önemli ölçüde azaltmak için gelişmiş temassız servis destek programımız artık mevcuttur.
  • Müşteri Hizmetleri ve Teknik Hizmetler normal şekilde çalışmaktadır ve sürekli destek sağlamayı taahhüt etmektedir.

Durgun dönemlerde güvenliği sağlamak ve
performansı uzatmak için adımlar

EKİPMAN KORUMA VE MUHAFAZA KILAVUZU

Online “çevrimiçi” eğitim

Yiyecek, Çamaşırhane, İçecek Seansları
ve Yenilikçi Yardım Hizmetlerimiz

Artırılmış gerçeklik hizmeti ile
müşterilere yakın olmak

Two Pair of Eyes” – “Iki Çift Göz” ile servis teknisyenleri, Profesyonel’in hızla daha yaygın bir şekilde kullanılabilir hale getirdiği Artırılmış Gerçeklik sayesinde müşterilere uzaktan destek sunabilmektedir.

TWO PAİR OF EYES "İKİ ÇİFT GÖZ" ÇÖZÜMÜNÜ KEŞFEDİN

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın güvenliği ve refahı bizim önceliğimizdir. Coronavirus (COVID-19) durumu geliştikçe uyum göstermeye, adapte olmaya ve ilerlemeye devam edeceğiz.

100 yıldır müşterilerimize en iyi ve en kötü zamanlarda hizmet ettik. Bu 100 yılda müşterilerimiz bize her zaman güvendiler. Electrolux Professional, OnE güvenilir iş ortağınız olmaya devam ederek çalışma hayatınızı her gün daha kolay, daha kârlı ve gerçekten sürdürülebilir kılar.

Özellikle acil durumlarda müşterilerimize yakınız

Foto: Electrolux Professional kurum içi


Restoran Zincirlerinin teslimat için hızlanmasına
ve yeniden açılmasına yardımcı olmak

Yoğun zamanlarda kapsamlı bir menü sunarken mutfak operasyonlarınızı küçük bir alanda nasıl yönetiyorsunuz? Verimliliği yüksek, enerji ve su tüketimini düşük tutmak ve Coronavirus pandemisi sırasında ve haricinde ek hijyen ve güvenlik düzenlemeleriyle başa çıkmak. Birden fazla outlet, standartlaştırılmış iş akışları ve sınır ötesi hizmet veren bir iş ortağı için tekrarlanabilirlik ve süreç uyumluluğunun sağlanması.

Electrolux Professional’in Avustralya’daki ekibi, global bir Restaurant Zinciri ve Glen Waverly, Victoria’daki outletlerinden bulaşık yıkama için bu kesin gereksinimlerle karşı karşıya kaldı.

Shanghai’daki fabrikamız ve çalışanlarımızla birlikte çalışarak müşteri ile olan deneyimlerinden faydalanan Avustralya ekibi, teklifi hızlı bir şekilde takip edebildi ve yeni Electrolux Professional Tünel Tip ve Tezgahaltı bulaşık makinelerini teslim edebildi. Tam zamanında – Coronavirus seyahat yasağı sırasındaki zorluklara ve kısıtlamalara ragmen, Essentia aracılığıyla olağanüstü bir satış sonrası hizmet sağlayarak müşteri için net bir fark yarattı.

Zincirleri aşarak, uzmanlarımız dünyanın ilk çamaşırhane çözümüne bile eklediler: myPRO akıllı yıkama paketi ile personel çamaşırlarını bağımsız ve etkili olacak şekilde kurum içinde yıkayabilirler. myPRO, temiz ve dezenfekte edilmiş giysilerin günlük ihtiyacını karşılamak için özel hijyen yıkama programları içerir.

Photo: by Buenosia Carol

OnE’ın bir parçası olmak, müşterilerimiz ve
kendi çalışanlarımız için fark yaratır.

 

up icon