#
TR EN
search icon
kurumsal banner

Promek Hakkında

1986 yılında sektöre birer profesyonel olarak katılan firma kurucuları kazandıkları tecrübelerini 1996 yılında kurdukları PROMEK A.Ş. ile birleştirerek 35 yıllık tecrübeyi; kaliteyi ve güveni istikrarlı bir şekilde devam ettirerek PROMEK markasını yaratmışlardır.

Deneyimli uzman kadroları ile sektörde sürekli yeniliği, kaliteyi ve profesyonel hizmeti sunan hijyeni ve gıda güvenliğini proje uygulamalarında olmazsa olmaz kabul eden PROMEK A.Ş., satış sonrasında da sağladığı güçlü teknik servis desteği ile oluşturduğu koşulsuz müşteri memnuniyeti ile  sektörde kendini ayrıcalıklı ve tercih edilen bir firma konumuna getirmiştir.

Türkiye’de Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane, Soğuk Oda ve Yeme-İçme Sektöründe faaliyet gösteren PROMEK A.Ş. bugüne kadar sektörde ki teknolojik değişiklikleri takip etmiş, ürün yelpazesini müşterilerden gelen talepler doğrultusunda geliştirmiş, Akdeniz Bölgesi ağırlıklı olmak üzere Yurt içinde ve Yurt dışında Proje-Danışmanlık-Taahhüt konularında verdiği profesyonel hizmet, gerçekleştirdiği önemli referansları ile sektöründe haklı bir yer edinmiştir.

Dünya da kalitesini kanıtlamış Electrolux Professional grubunun Endüstriyel ürünlerinin Bayiliğini yapan PROMEK A.Ş.;

Ayrıca yine Dünyaca tanınan, ISO9001, ISO14001, ISO22000, CSQ, CE,  NFS ve TUV Uluslararası Kalite, Hijyen ve Çevre Standartlarına uygunluk belgesine sahip kaliteli markaların ürünlerinin yetkili satıcılığını yapmaktadır.

Promek Hakkında
up icon