#
TR EN
search icon
kurumsal banner

Tarihçe

Turizmin başkenti Antalya'da Turizm ateşinin yakıldığı 80'li yılların başında sektöre profesyonel olarak katılan PROMEK A.Ş. kurucuları, o dönemlerde Antalya ve Türkiye'de profesyonel olarak otel işletmeciliğine başlayan ilk yabancı işletme firmaları ile birlikte çalışma fırsatını yakalamıştır.

STEIGENBERGER, ROBINSON, CLUB MED, LE MERIDIEN, EL DORADOR, KUONI, IBER, CORINTHIA, HILTON ve SHERATON gibi dünya çapında tanınmış yabancı otel-tatil köyü işletmecilerinin Antalya ve Türkiye'deki projelerinde çözüm ortağı olmuşlardır.

PROMEK A.Ş., Türkiye'de endüstriyel mutfak teknolojisi ve standartları henüz bilinmez iken yabancı işletme gruplarıyla birlikte çalışmanın kazandırdığı tecrübe; bu grupların dünyada uyguladıkları yeme-içme standartları; kullandıkları teknoloji ve proje çözümlerini Türk turizmine, yatırımcısına ve işletmecisine kazandırılmasına ve geliştirilmesine öncülük yapmanın ve köprü olmanın haklı sevincini yaşamaktadır.

PROMEK A.Ş., kalite, güven ve çağdaş hizmet bayrağını yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği projelerle dalgalandırmakta olup şimdi ise ikinci kuşakla birlikte tecrübe ve dinamizmi birleştirerek Türk turizmine hizmet etme yolunda gururla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Tarihçe
up icon