#
TR EN
search icon
kurumsal banner
Danışmanlık
Proje
Satış
Eğitim
Destek
Danışmanlık

PROMEK A.Ş., endüstriyel mutfak, soğuk oda, çamasırhane ve yeme-içme sektöründe planlama, idari ve teknik şartname, tesisat, ekipman seçimi, bütçeleme ve işletmeye alma, kısacası PROMEK A.Ş. yatırımınızın başlangıcından sonuna kadar olan tüm aşamalarında sizlere anahtar teslimi Danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Proje

PROMEK A.Ş., yatırımınızın kapasitesine, hizmet şekline, konumuna, özelliğine göre tüm planlamalarını yaparak projelendirmektedir.

Altyapı, tesisat, teknik şartname ve malzeme listelerini ISO22000 standartlarına uygun bir şekilde hazırlayıp, uygulamaları sağlıklı bir biçimde kontrol ederek verimli ve kusursuz bir projenin ortaya çıkarılmasında her türlü hizmet ve desteği sağlamaktadır.

Satış

PROMEK A.Ş., başta Electrolux Professional markası ve Electrolux Professional grubuna ait diğer markalar olmak üzere, alanında kendini kanıtlamış olan ithal ve yerli mutfak-çamasırhane-soğuk oda ekipmanları üreten markaların kaliteli ve dünya standartlarına uygun olan makine ve ekipman satışlarını gerçekleştirmektedir.

Eğitim

PROMEK A.Ş. olarak kullanıcıların talepleri doğrultusunda planlı eğitimler vermekteyiz.

Antalya ve İstanbul' da ki demo mutfaklarımızda ve bununla birlikte tesislerin kendi bünyesinde bulunan mekanlarda rehber aşcılarımız ve uzman teknik ekibimiz ile eğitimler düzenlemekteyiz.

Satış Sonrası Destek

Türkiye' de 7 bölge' de yetkili servislerimizle birlikte grup firmamız MUTEKS LTD.ŞTİ ile teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız.

up icon