#
TR EN
search icon
kurumsal banner
Değerli Müşterimiz;

Endüstriyel; Mutfak-Çamaşırhane-Soğutma Sektöründe, Proje-Taahhüt ve Danışmanlık konularında verdiği kaliteli hizmet, gerçekleştirdiği referanslar, oluşturduğu güven ile kendisini kanıtlamış olan PROMEK A.Ş. Siz değerli müşterilerimize önemli bir hizmeti daha sunuyor.

İşletmelerde verimlilik ve kaliteli hizmet, insan faktörü ile birlikte makine ve cihazların da rantabl çalışması ile elde edilebilmektedir. Makine ve Cihazların verimliliği; uzun ömürlülüğü, kaliteli ve hızlı bir yedek parça desteğinin sağlanması ile mümkündür.

Endüstriyel Yedek Parça ihtiyacında hızlı ve sürekli bir tedariki PROMEK A.Ş. güvencesinde; grup firmamız MUTEKS LTD.ŞTİ bünyesinde oluşturduğumuz Teknik Endüstriyel Malzeme Marketi ile çözüyoruz.

MUTEKS LTD.ŞTİ, tesislerde arızalı bekleyen, hizmet dışı kalmış ekipmanların yedek parça problemlerini, geniş stoğu ile kullanıcılara anında sunacağı yedek parça temini sayesinde çözerek, tamir ve bakımıyla birlikte ekipmanların çalışma verimliliğini de arttırmaktadır.

MUTEKS LTD.ŞTİ 1995 yılından beri sektörün içinden gelen profesyonel ve uzman kadrolarıyla, tesislerin Mutfak-Çamaşırhane-Soğuk Oda konularında İSO 9001; İSO 22000 standartlarına uygun vereceği 7/24 acil servis hizmetiyle arızaları, yedek parça değişimleri, periyodik bakımları ile ilgili tüm süreçleri takip ederek aynı zamanda gelişmiş bir yazılım programı ile yapılacak raporlamalarla, işletmelerin tamir ve bakım giderlerini azaltıp kontrollü ve planlı bir tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Firmamız GAZMER ve TSE belgelerine sahiptir.

Antalya merkezinde 1.000 m²’lik Endüstriyel Yedek Parça Mağazası ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren MUTEKS LTD.ŞTİ; Geniş bir stokla, başta Bölge Bayiliğini yaptığımız; Electrolux Professional ve Electrolux Professional grubuna bağlı, ZANUSSI - DITO SAMA -THERMALİNE - WASCATOR markalarının yanında, Dünya’ da kalitesini kanıtlamış, hemen hemen her tesiste kullanılan; SALVA - WINTERHALTER - DAUB - BRAVILOR - MANITOWOC - BREMA - ROBOT COUPE - LA CIMBALI - HATCO - SANTOS - SİRMAN gibi YÜZLERCE ithal ve yerli marka ürünlerinin BİNLERCE çeşit yedek parçalarını siz değerli müşterilerimize ANINDA ve İLK ELDEN ulaştırmaktayız.

#

Teknik Destek Formu

muteks logo electrolux logo MUTEKS MUTFAK EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. TEOMANPAŞA MAH. GAZİ BULVARI PROMEK PLAZA NO: 343/A
Posta Kodu: 07260 KEPEZ/ ANTALYA
ANTALYA KURUMLAR V.D. /625 005 9358
TİCARET SİCİL NO: 21281
ODA SİCİL NO: 23167
MERNİS NO: 0625005935800014
Telefon Numaranız :
0242 346 73 72 0242 345 15 27 0242 345 15 77
Fax :
0242 345 72 96
E-mail:
[email protected] [email protected] [email protected] [email protected]
up icon